niedziela, 5 maja 2013

Suchy szampon Isana

HEJ. Długo mnie nie było, ale dużo się działo. Przyjęli mnie do szkoły, do której chciałam się przenieść i od drugiej klasy liceum będę uczyć się na profilu biologiczno - chemicznym! No, a potemwyjechałam na majówkę na działkę odpocząć parę dni na wsi i wracam pełna sił. A dzięki maturzystom mam jeszcze tydzień wolnego. Swoją drogą - za wszystkich trzymam kciuki :D

To tyle wyjaśnień, a dziś opowiem Wam o suchym szamponie z Isany. Zawsze podchodziłam trochę sceptycznie do takich rzeczy, ale pewnego dnia kupiłam go na promocji w Rossmannie za 5 zł. W cenie regularnej kosztuje 10 zł.

Od producenta:
"...idealne rozwiązanie pozwalające na umycie włosów w tzw. międzyczasie bez użycia wody. Włosy zostaną odświeżone w przeciągu kilku sekund i staną się ponownie puszyste. Fryzura nie ulegnie zmianie, a włosy będą wyglądały na zadbane. 
  • włosy pachnące świeżością
  • mycie bez wody
  • łatwe w rozczesywaniu
  • idealna pielęgnacja w międzyczasie"
Jak go stosować:
Najpierw dokładnie szczotkujemy włosy, spryskujemy je szamponem (równomiernie,  każde pasmo włosów), ja robię to praktycznie tylko u nasady, gdzie włosy się przetłuszczają. Musimy odczekać chwile, aż produkt przeschnie, a potem wytrzeć i uczesać włosy w celu pozbycia się białego pudru.

Co sądzę ja: 
Zostałam pozytywnie zaskoczona, szampon spełnia swoje zadanie, odświeża włosy na praktycznie cały dzień, zyskują naprawdę dużą objętość. Jeśli chodzi o zapach, to kojarzy mi się z jednym z dezodorantów Fa. Nie jest zły, odpowiada mi. Nie mam problemu z białym pudrem, który zostaje na włosach, może dlatego, że jestem blondynką. Da się go wyczesać. Na pewno nie jest to rozwiązanie na dłuższą metę. Ja myję włosy każdego wieczora i tak i tak, ale kiedy następnego dnia czekało mnie jakieś małe wyjście, albo jestem już bardzo zmęczona, to wtedy następnego dnia używam właśnie jego.
Jego minusem jest na pewno wydajność. Kończy się bardzo szybko, mimo że nie używałam go tak dużo.

Poniżej macie zdjęcia jak moje włosy wyglądają przed i po jego użyciu:


4+/5.   

A Wy go znacie? Używacie suchych szamponów?5 komentarzy:

Bardzo mi miło, że coś po sobie zostawiasz, motywuje mnie to do działania. Chętnie odpowiadam na komentarze i Was odwiedzam :)